Moderní hudba (povznášející tóny nebo neposlouchatelné šílenosti?)

13. června 2012 v 15:09 | Mony |  povídky
Moje slohová práce z češtiny :)) Musela jsem se vám pochlubit svojí chvalitebnou prácičkou :PModerní hudba (povznášející tóny nebo neposlouchatelné šílenosti?)

Myslím si, že toto téma stojí za uvážení. Pojďme se tedy společně zamyslet.

jako se časem mění způsob života, tak se mění i hudba. V dřívějších dobách lidé nejvíce poslouchali vážnou hudbu, kterou hrál například L. v. Beetoven. Myslím si, že ač ji dříve jistě všichni považovali za "moderní hudbu", v dnešní době by se nejspíše neposlouchala.

Záleží také na tom, co si pod pojmem moderní hudba představíme. Je to hudba, kterou hrají den co den v rádiích? Ano? Pak si myslím, že to jde s hudbou velice z kopce. Kam zmizely všechny ty smysluplné texty, které se nám dostaly po kůži a krásné zvuky hudby přinášely klid a mír v naší duši?

Kamkoli přijdeme, slyšíme dunivé tóny vycházející z rádií. Jistě to takto není vždy, najdou se výjimky, které hrají procítěně a text má nějaké poslání, ale to se v dnešní době často nestává. Texty moderní hudby jsou převážně složeny ze stále se opakujících slov a o hudbě nemluvě, několik tónů poskládaných za sebou a opět jde jen o opakování. Podle mě je to hrůza.

Vím, že ne každý má stejný názor jako já. Mnoho lidí v dnešní době tuto hudbu poslouchá. Já této hudbě ještě na chuť nepřišla, držím se starého dobrého rocku a jsem spokojená. A jaký je váš názor na moderní hudbu? Zkuste se nad tím také zamyslet.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 lenka lenka | 23. prosince 2012 v 15:49 | Reagovat

hudba co jsem poslouchala uz neni,proto jo,navrat z rocku vidim jako reseni

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama