Prosinec 2011

Cesty osudu- 2.díl

31. prosince 2011 v 16:32 | Mony |  Cesty osudu
No lidičky, máte tu další dílek, není to nic moc. Když já fakt nemám nápady :D Nevím, jak to vše napsat :D Aby se vám to alespoň trošku líbilo :D Pokusila jsem se, ale nevím :D No zanechte komentáře ať jsou pozitivní či negativní :))

Řetězová reakce

30. prosince 2011 v 20:12 | Mony |  o mně
Lidičkyyy!!!

Mám na vás prosbičku :)) Koukněte se na toto úžasné video ještě úžasnější skupiny The paranoid a pomožte tak udělat klukům radost a dát jim na nový rok 100 000 shlédnutí :)) Pomožte vytvořit řetězovou reakci a sdílejte co nejvíc video :))) Děkuji Mony :))


The Paranoid

30. prosince 2011 v 20:02 | Mony


Cesty osudu- 1.díl

30. prosince 2011 v 12:55 | Mony |  Cesty osudu
Ahojky, po pár letech jsem se rozhodla, že se dám opět na dráhu psaní :D
Pomohla mi do toho moje dlouholetá kamarádka Lenuška, takže za to jí děkuju. Chybělo mi to už :) Takže jako díky jsem dala její vzácné a krásné jméno hlavní hrdince.
Tady máte 1. díl :)


Kdo hledá, možná najde- 5.díl

28. prosince 2011 v 22:31 | Mony |  Kdo hledá, možná najde

Když jsem dozpíval druhou písničku, tak jsem už chtěl jít, ale Leoš mě zastavil. Rozhodl jsem se, že jim musím něco dát, protože po mně házeli všechny možný plyšáky i banány, který miluju. Rozhodl jsem se pro pásek. Začal jsem ho sundávat, a aby to bylo spravedlivé tak jsem se roztočil a hodil ho. Hodně holek se začalo prát a já z toho měl srandu. Podíval jsem se po ostatních a najednou jsem uviděl někoho, kdo byl strašně moc podobnej JÍ. Podíval jsem se pozorněji a pak mi to došlo. Byla to ona, byla tady a smála se na mě. Byla ostříhaná, a proto jsem jí hned nepoznal, ale byla to ona. V celé své kráse a mě se začali hlavou honit moje představy. Už jsem jí měl pomalu svlečenou, když mě Leoš prošťouchl, abych hodil ještě něco. Jasně že hodím. Sundal sjem si řetízky a hodil je směrem k ní. Jenže je chytla holka před ní. Byla chytrá, a proto se o ně neprala. Oni byli vážně jako šílení. Až jí potkám tak jí dám, co bude chtít. Doufám, že to bude pusa. Sakra Miro, klidni se. Už jsem z ní naprosto hotový. Pak mě začal leoš hecovat, abych si svlíknul tričko. Moc se mi do toho nechtělo, ale udělal jsem to. Svlékl jsem si jen kousek a zeptal se: "Mám?" A všichni začli křičet jasně. I ona, byla strašně rozpohybovaná a skákala tam jak kdybych jí… sakra zase. Já jsem nadrženej jak prase. Sundal jsem triko a hodil ho. Zase se začali prát. Když jsme zpívali příběh nekončí, viděl jsem, že s někým telefonuje a netváří se moc vesele. Pak to zavěsila, řekla něco kámošce a začali skandovat Miro. To bylo sladký. Potom jsem se rozhlédl, ona na mě zamávala a já na ní taky zamával a usmál se a ona se začala pomalu usmívat. Bylo to strašně vtipný. Jako když si dala trávu nebo houbičky,a le bylo to roztomilý. Začal jsem se strašně smát. Když to skončilo tak jsem se ještě podíval, jestli tam ještě je, ale nebyla tam. Šel jsem říct, e si potřebuju odskočit,a le oni řekli, že nikam nepůjdu, protože přijdou fanoušci. Sakra zase mi uteče. Posadili mě na židli a stoupli si ke mně. Budeš tady. Nikomu jsem se nepodepsal byl jsem naštvanej. Vím, že za to ostatní nemůžou, ale mě to v tu chvíli děsně štvalo. A teď ještě ta oslava. Já s ena to můžu vykašlat.
O 3 týdny později
Sedím doma v pokoji a koukám na počítač, když mi někdo zavolá. "Dobrý den, Miroslav Šmajda?" "Ano, co potřebujete?" "Chtěl bych s evás zeptat, jestli byste neudělal koncert u nás v klubu Komín v teplicích." "cože? Teplicích?Kdy?" "Ano v teplicích, 5.2., kdybyste mohl." "Jasně, budu tam, určitě, počítejte se mnou s radostí vám ve městě zazpívám." "Dobře, děkujeme. Nashledanou." Jo super. Začal jsem skákat radostí a běžel do kuchyně, kde byli rodiče, začal jsem všechny objímat a říkat jak je miluju. Nikdo mě nechápal. Běžel jsem zpátky do pokoje, vytáhl kytaru a začal hrát, první co mě napadlo bylo Je to blízko. Hodilo se to nejvíc. Byl jsem vážně neskutečně šťatsntý. Za týden jí budu objímat, líbat, jojojo. No já už vážně nejsem normální.

Miluju...

28. prosince 2011 v 22:27 | Mony |  Básničky
Dneska mě zase chytla nemoc "básnické střevo" :DDDD tak jsem musela vzít papír a tužku a už to bylo :)Tak mi to trošku okomentujte ;)

Miluju, když tvé oči zahlédnu,
do hypnózy hned upadnu...
Miluju, když se krásně usměješ,
mnou jako vlna rozkoše projedeš...
Miluju, když říkáš "mám Tě rád",
bohužel jen jako kamarád...
Miluju, když cítím tvou vůni,
topím se v ní jako v tůni...
Miluju, když Tě mluju,
vůbec toho nelituju...