Silvestr v Čechách- 6.díl

26. listopadu 2011 v 18:14 | Mony |  Silvestr v Čechách
6.díl-
Joe
Když nás holky doprovodili k hotelu, tak se Kev s Mony na sebe vrhli a já jen nestačil zírat, proč si sní zahrává! Vždyť ví, že to nevydrží! Za chvilku odjedeme a co bude! To já se držím dál, rači. I když musím říct, že jim to spolu moc sluší. Ach jo a já jsem uplně mimo z Jáji, ale nemůžu jí ublížit, tak jsem jí rači na rozloučenou obejmul. Asi jsem se do ní vážně zamiloval, je tak sladká, ale copak to jde? Vždyť jsme od sebe tak daleko! A ani nevím jestli ke mně cítí to stejný. Rači na ní zapomenu. Budeme jen kámoši!
Ale musím říct, že se na ní už zítra těším.
Mony
Musím nějak dokopat Joa, aby se dal dohromady s Jájou, trhá jí to srdce a jemu taky já to na něm vidím. Poznám když je někdo zamilovanej. A to je jejich případ. No co, už na ně nebudu myslet, zítra si promluvím s Joem a bude vše O.K. Usnu když se ráno vzbudím,ještě všichni spí tak se opatrně proderu do koupelny a zavolám Joeovi. Zvedne mi to a ospale řekne. Ano? Ahoj Joe, to jsem já Mony. Jé ahoj, co potřebuješ? Potřebuju si s tebou o něčem promluvit. No tak povídej. No to nemůžu takhle! Potřebuju se s tebou sejít. O.K. tak zachvilku před hotelem? O.K. jdus e oblíct a zachvilku sem tam. Začnu se oblékat, ale jak se oblékám, Jája se zbudí. Kam jdeš? Jdu něco vyřešit, uvidíš za chvilku, za chvilku přijdu zpátky, neboj.
Tak jdu k hotelu a Joe už tam stojí a asi mrzne. Hned se na něj usměju. Tak co potřebuješ probrat? Půjdeme se projít? Jo jasně! Víš Joe, já jsem si něčeho všimla! Jo a čeho? No víš, vidím, že máš rád Jáju! Přede mnou to neutajíš. Joe začne koktat, ne to není pravda. Hele já vím, že jste do sebe zabouchlý. Jája o tobě pořád mluví a já nemůžu koukat na to, že se nic neděje. No dobře tobě to řeknu. Víš, já jsem se do Jáji zamiloval, ale. Jaký ale? No já nechci, se zamilovat, protože zase odjedeme a vždycky to hodně ublíží. Já vím, taky se toho bojím, až Kev odjede. No právě! Proto si nechci s Jájou nic začínat! Ale Joe, takhle se budeš trápit ještě po dobu co jste tady. Tak si užívej, ne? Nedus to v sobě, řekni jí co cítíš. No dobře popřemýšlím o tom. Jo, ale moc dlouho nepřemýšlej! Čas utíká. Ti tak tik tak, začnu mu tikat a Joe vykřikne no jo no jo já jí to řeknu! Jo tak to jsem zvědavá, už budu muset asi na mě bude čekat! Jo Kevin se asi taky bude s Nickem starchovat kde jsem tak brzo, protože vstávám vždycky jako poslední. Tak jo, ahoj. Ahoj a díky za otevření hlavy. Joe mě obejme a rozloučíme se. Jdu šťastná z vydařený práce k Jáje. Když přijdu, kouká na mě. Ty jsi byla za Kevem? Ne! Odpovím jednoduše. Tak kde si byla? Otevřít ednomu zabedněnci hlavu! Aha! To jo!
Kevin
Ráno jsem se probudil a kouknu po pokoji a Joe nebyl nikde. Sakra kde je ten kluk! Kouknu z okna a vidím jak se tam prochází s nějakou holkou, no počkat to je Mony. On se tam prochází s Mony! To snad ne! Sleduju je z okna a pak vidím jak se objímají. Joe zaleze do hotelu a já rychle uteču od okna. Když vejde do pokoje, celej září. Ach jo, je mi na nic. Takhle mě tahjí za nos! To snad ne! Proč mi to dělají? Joe kde jsi byl? Vybalím na něj, jako kdybych to nevěděl. Byl jsem se projít! S kým? Sám, nemůžu? Vážně? No dobře byl jsem s Mony! Jo já vím! Řeknu! Co jak to? Viděl jsem vás! Sakra když chcete někoho odvádět, tak je asi hloupost procházet se před jeho oknama! Podvádět? Ježiši ty normálně žárlíš! Mony tě miluje sakra! Nemluví o nikom jiným! Vážně? Tak co jste tam spolu dělali?...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama