Silvestr v Čechách- 5.díl

26. listopadu 2011 v 18:11 | Mony |  Silvestr v Čechách
Jinak lidičky, nevšímejte si těch chyb :D a toho, že tam nejsou uvozovky :D Psala jsem to, když jsem byla menší :) Kolem 14let :)) Takže tam jsou aj chyby :)) Tak to omluvte ;)


5.díl- Co je? Přišla si mi říct, jak je krásný líbat se s Nickem? Ne přišla jsem ti vysvětlit včerejšek. Kevin se otočí, nic mi nemusíš vysvětlovat! Já to chápu, jsem na tebe příliš starej a Nick je v tvým věku! Já to chápu. Ne nechápeš zaječím na něj až se nestačíme oba divit. No dobře, Kevin si sedne a plácne na postel abych si tam sedla. Sednu a začnu vysvětlovat. Po dlouhém vysvětlování se Kevin usměje. Ach jo, já jsem pitomec! To snad není možný! Ne nejsi já bych si asi pomyslela to stejný.S Kevem se políbíme a já s emu ještě jednou omluvím. A zeptám se ho kde je Nick. On se zamračí a já povím. No já mu musím vysvětlit, že ten včerejšek nic neznamenal! Jo ajsně, já ale nevím kde je, někam odešel. Aha tak to nevím jak mu to vysvětlím. Asi tu na něj počkám. No to je skvělej nápad, přikývne Kevin. S Kevinem si povídáme o všem možném a pak konečně přijde Nick. Podívá se na nás a zesmutní, protože se tam spolu s Kevem líbáme. Když vešel tak jsme se odtrhli. Podívám na něj a řeknu a Nicku, potřebuju ti něco vysvětlit. Víš týká se to včerejška. Nick s epodívá a posadí s ena svou postel. Začnu vysvětlovat a on na konci vysvětlování řekne: Já vím, všechno jsem věděl, vím že miluješ jenom Kevina. Já na něj jen nechápavě zírám, jak to víš? No víš, včera jak jsem tě držel v náručí, krásně si s ena mě podívala a řekla já tě miluju Kevine! Vážně? Nechápavě na něj koukám. Tak to je dobrý, já jen aby si si nemyslel že je něco mezi námi, jo? Neboj nemyslím. Rozloučím se s rukama, Keva políbím a jdu hledat Jáju s Joem. Najdu je dole v hale. Pořád se na sebe usmívají. Přijdu tam a opatrně se zeptám. Jájo tak co půjdeme? Ona se podívá na Joa a na mě a řekne no jo. S Joem se rozloučí, ale ne tak jako já s Kevem. Jen se obejmou a usmějí se na sebe. Tak a jde se. Celou cestu si povídme o klukách.
Joe
Někdo zaklepal na dveře, tak jsem šel otevří a byla tam Mony, stála tak s nějakou holkou. Chvilku jsme se bavili a pak šla za Kevem a mě poprosila abych vypadnul, seznámila mě s Jájou to je ta holka. Byla moc sympatická. Popadl jsem jí za ruku a táhl dolu haly, po cestě jsem jí řekl ať mají soukromí tak si půjdeme povídat do haly, jo? Ona jen souhlasila. Pořád se usmívala. Je tak slaďoučká. Celou dobu, co byla Mony v pokoji s Kevem. My jsme si povídali o všem možném. Ach jo, asi jsem se zamiloval. Né, to je hloupost! Řekl jsem, že si nebudu hledat holky tak daleko od domova, mohlo by nám to zase ublížit.
Mony
Jája pořád mluvila o Joeovi. Jak je úžasnej. Moc jí přeju, aby jim to vyšlo, jako mě s Kevýskem. Jsem ráda, že už jsme zase spolu. No vlastně my jsme spolu poprvý v životě, no a co! Ach jo, jenže co bude, až odjedou? Na to jsem nějak nemyslela. No musím si ho pořádně užít. Hned mě napadne že by jsme mohli jít do kina. Sednu na internet a kouknu na program. Jé v 17:30 tak bude high school musical 3! To jsem si strašně přála vidět. Zavolala jsem Jáju a řekla jí to. Ona jestli by mohla jít taky. A tak mě napadlo, že se zeptám Keva jestli nevezme i Joa. Volám a hned mi to vezme Kevin. Ahoj, co se děje? Napadlo mě jestli by jsi nechtěl do kina v 17:30? No jasně šel bych moc rád. A mám prosbičku! Vezmeš i Joa? Mám pro něj překvápko. Položím sluchátku a už se těším. S Jájou se jdeme připravovat abychom se klukům líbili.
Kevin
Tak se nudim a najednou mi zavolám Monička. Ahoj, Mony, zvednu telefon a ona se mě zeptá jestli nechci 17:00 do kina. Jasně e souhlasím, ale chce pozvat i Joa, prej má pro něj překvápko. Ach jo, co mu asi chce. No co snad nic osobního. Jdu to říct Joeovi. Joe chvilku přemýšlí, ale pak kývne. Ještě před kinem se jdu osprchnout, abych udělal na Mony dobrej dojem. Když vyjdu z vany, Joe už je oblíklej a já se kouknu na hodiny. Sakra to už je tolik? Rychle na sebe něco hodim a utíkám za Joem, který už šel. Když vyjdu ven, je tam Mony a nějaká její kámoška asi. Joe si hned začne povídat s tou Monči kámoškou a já jdu za Mony. Krásně se přivítáme a jdeme do kina.
Mony
Hned jak jsme se oblékli, tak jsme utíkali za klukama. Chvilku jsme čekali, ale pak přišel Joe a hned se usmál šel kecat s Jájou. Chvilku po něm přiklusal Kev a krásně jsme se přivítali. A šlo se směr kino. Byla to chvilka cesty. Celou dobu jsme si povídali. Když jsme došli do kina, šla jsem si stoupnout do docela dlouhé fronty, když jsem se konečně dostala dopředu, tak jsem koupila lístky a šlo se. Koupili jsme nějaké pití a šli do sálu. Měli jsme řadu uplně vzadu. Joe tam dělal pořád nějaký blbosti a Jája se tomu pořád stál, já jsem taky občas vybuchla, protože jsem seděla na druhý straně od Joa. Film byl úžasnej a Zac ještě víc. Chvilkama se mi chtělo brečet, ale nedala jsem to na sobě znát. Když filmík zkončil, byla už docela tma a zima a já měla trochu strach. Šli jsme doprovodit kluky i když by to mělo být naopak, ale oni by mohli zabloudit. Když Kevin uviděl, že se klepu, přehodil mi bundu přes ramena. A Joe udělal Jáje to stejný. Koukli jsme se s Jájou na sebe a usmály. Kluci se na sebe taky nenápadně usmály. Když jsme došli. S Kevinem jsme se začli vášnivě líbat. A když jsme se odtrhli tak koukám jak na nás ty dva koukaj. Co je? Zeptám se. Oni se hned otočí a obejmou se. Kluci řeknu ahoj zítra a jdou do hotelu. My se otočíme a Jája mi řekne: Ach jo, já chci aby mě Joe taky políbil. Vy jste tak sladkej pár s Kevinem, ale my jsme s Joem jen kmoši, ale já to tak nechci. Je mi jí líto, ona ho miluje! …
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama