Silvestr v Čechách- 49.díl

26. listopadu 2011 v 19:10 | Mony |  Silvestr v Čechách
49.díl- Najednou mě páčko políbí a já na něj jen koukám. Ahoj v… řekne někdo, ale já to nevnímám, až po chvíli se odtrhnu a zpozoruju, že je na podiu Joe a kluci akoukají na ěm a páčko. Ach jo, to jsem nechtěla. Joe rychle uteče z podia. Promiňte za Joa, on se jen musí zpamatovat, chvilku vydržte. Řekne Nick a jde za Joem. Páčko mě drží za boky a já jen koukám co se děje.Až po chvilce mi dojde, že mě Joe viděl jak líbám páčko. Rychle se od něj odtrhnu a běžím za Joem. Mony vrať se, volá na mě páčko. Nevnímám ho a běžím za Joem. Je celý zhroucený v uličce tělocvičny, kde s epořádá párty. Joe, co tu děláš? Nech mě! Zakřičí Joe. Joe, kde sjte se tu vzali? To je snad jedno, ne?
Joe
Když vejdeme do nějaké budovy, kluci mi sundají šátek z očí, tak a jdeme na podium. Kluci to jste mi jako přichystali k vánocům koncert? No, bude se ti líbit, není to jen tak nějaký koncert. Pojď už nás čekají. Rychle tam vyběhneme a já zakřičím ahoj v… Ale dál to už nestihnu, protože jsem si všiml, že jsme na párty, kde je Mony aona se tam líbá s páčkem. To snad ne. Upustím mikrofon a běžím pryč. No co jsem si mohl myslet, že na mě bude čekat, jako já. Jsem upe mimo, nemám nladu někomu teď zpívat. Po chvilce přiběhne Nick a začne mi říkat, že to byl určitě omyl a tak. Po chvilce přiběhne Mony. Joe, co tu děláte? Nech mě, odseknu jí, strašně mě naštvala. Joe, kde jste se tu vzali? To je snad jedno, ne? Otočím se k ní zády, nemůžu na ní koukat, protože mám nutkání jí políbit, ale zradila mě. Joe, víš, já nechtěla, on se na mě tak nějak vrhnul a políbil, ale já vůbec netušila co dělám! No to mi je jasný, určitě po něm už dloho toužíš, jak dlouho s ním chodíš? Od tý doby, co jsi tady? Nebo třeba jen 5 měsíců? Joe, já sním nechodím, je to můj kámoš, já miluju tebe a nikoho jinýho! Jo jasně, na to už ti neskočim. Mony, tady jsi, všude tě hledám. Zavolá na Mony ten smrad. Nech mě nepokoji, už mě nech zkazil si mi život. Celej. Mony se zvedne a jde pryč. Páčko jí chytne za ruku a přitáhne si jí k sobě. Koukám co udělá a myslím si, že ho políbí nebo něco,a le ona se mu vyškubne dá mu facku a řekne: Ty jsi pěknej parchant, nikdy jsem ti neměla říct, že s tebou na tu párty půjdu, proč jsem ti odpustila? Zkazil jsi mi vztah s Kevem a teď ještě s klukem, kterýho miluju a vím, že nikoho nikdy nebudu tak milovat. Ty si prostě nechceš přiznat, že sji jen kámoš. Ale Mony.. Nech mě, pusť mě. Vytrhne se mu a utíká pryč. Cestou si ještě vezme bundu a odejde.
Mony
Ach jo, no dobře vzdávám to a odcházím, přišel tam totiž páčko a začal mi něco kecat, ale já se nenechala a utekla jsem s pláčem pryč. Proč? Proč jsem se nechala políbit? Já uplně zapomněla, že mě líbá páčko a ne Joe. Ach jo, jenže já Joa miluju! Když vyběhnu ven tak si sednu na lavičku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama