Silvestr v Čechách- 48.díl

26. listopadu 2011 v 19:09 | Mony |  Silvestr v Čechách
48.díl- Joe
Když konečně vstanou i ostatní, jdeme rozbalovat dárky. Dostal jsem oblečení, různý čepice, přívěšek a v tom byla fotka Mony. Jé koukám na to, kdo to koupil a kluci se na mě tak podívají a usmějí. Díky kluci, moc, je to super. Páni, taková maličkost a jakou to udělá radost, co? Joe, je to maličkost my víme, ale máme pro tebe ještě jedno překvapení, ale to bude pozdějš, za pár dní. Ale neboj dostaneš ho. Ježiši, co to může být? No co, nebudu zvědavej. Dny ubíhají a kluci mi pořád nic neřekli, ohledně toho překvapení, jsem už celekm nedočkavej, co to asi plánujou.
Mony
Je tu den, abych se konečně odreagovala. Po obědě se jdu osprchovat a obléknout. Kdyžs e tak upravuju, někdo zazvoní, mamka otevře, ale já to nevnímám. Dál se šlechtím. Najednou mi do pokoje vejde páčko. Ježiš, co ty tu? No přijel jsem pro tebe, vadí? Ne to ne, jen jsem tě nečekala. Už jsem, můžeme jít. Jo jasně, chytne mě za ruku a jdeme. Když dojedeme na párty, tak tam už jsou holky s jejima klukama. Hudba hraje a oni tančí. Smím prosit? Klekne si přede mě páčko. Jo jasně, že smíš. Chytnu ho za ruku a tančíme, chvilku je to takový rychlý, ale pak tam spustěj jednu písničku.
Joe
Joe, je to tady, je tu den tvého překvapení? Dneska, páni, a co bude? Uvidíš, teď se oblíkni a přijď za námi do haly jo? Jo jasně. Obléknu se, co nejlépe to jde, protože netuším, kam se jde. Když sjem oblečený tak jdu za kluky, který už čekají v hale. No konečně! Tak jdeme, ale kam. Vydrž uvidíš. Někam jedeme, a když auto zastaví, kluci mi zavážou oči a vedou mě někam. Chvilku tam jsou schody a pak mě posaděj. Chvilku to tam kolem sebe ohmatávám a pak zjistím, my jsme v letadle, co kam poletíme, kluci, kde jste, můžu si to sundat? Jo, Joe jen na chvilku, pak ti to zase nasadíme. Tak poslechnu a pak ke mně zase přijdou kluci a nandají mi zase šátek, letadlo začne přistávat, a když přistane, tak mě kluci vyvedou ven a posadí do auta, tentokrát mám pořád šátek. Kluci, kde to jsme? Vydrž, okřikne mě Kevin. No dobře, už jsem zticha! Po chvilce dorazíme a oni mě vedou. Kam mě to táhnete, kluci to už není sranda.
Mony
Po chvilce začnou hrát nějakou krásnou písničku, takovej krásnej ploužák. Jen tak se chvilku ploužíme a po chvilce se k němu přitisknu a položím mu hlavu na rameno. Je mis ním dobře, ale je to můj kamarád a já miluju Joa. Nějak nevnímám okolí, jen jeho vůni. Najednou začnou zpívat hen you look me in the eyes. Páni to snad ne. Oni mi to dělají naschvál. Proč? Rozbrečím se mu na rameni. Mony, co je? Je vše O.K.? Hm, až na to, že jsem chtěla zapomenout na ty krásný chvilky s Joem, ale nejde to. Brečím a brečí a kazím tu skvělou párty a najednou…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bree Bree | Web | 26. listopadu 2011 v 19:12 | Reagovat

v zahlavku maš chybu...maš tam poviky :D

2 MiScha MiScha | Web | 26. listopadu 2011 v 19:14 | Reagovat

:)

3 MileyRayCyrussss [Daníísek*] MileyRayCyrussss [Daníísek*] | E-mail | Web | 26. listopadu 2011 v 19:19 | Reagovat

Ahoj..:) Přidáš mi prosím ozdoby v soutěži Datardu? Stačí kliknout na modré políčko ''Darujte ozdobu tomuhle přání''.
Byla bych ti moc vděčná.Kdyby si potřeboval/a stačí napsat..:)

ODKAZ NA PŘÁNÍ:
http://vanocni.datart.cz/daniela--rohlickova-si-preje-notebook-sony

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama