Silvestr v Čechách- 47.díl

26. listopadu 2011 v 19:08 | Mony |  Silvestr v Čechách
Nastanou vánoce, taková nuda, zase, myslím, že vánoce jsou svátky, kdy mají být lidi, co se mají rádi spolu! Ach jo, co asi dělá Joe, myslím na něj.
¨
Joe
Jsou tu vánoce, je to skvělej svátek, plnej klidu a lásky, jen mi tu chybí jedna osůbka. Copak asi dělá Mony, už je to půl roku, co jsme se neviděli, ale také to bude za pár dní rok, co jsme se poprvé poznali, tenkrát byla uplně mimo z Keva a já nechtěl žádnej vztah na dálku, ale pak jsem se zabouchnul do Jáji a pak v New Yorku, ach to byly časy, co asi dělá právě teď? Joe, Joe, pojď jdeme večeřet! mává mi Nick před obličejem. Jo jasně už jdu, spamatuju se a jdu do jídelny, kde už na stole čeká krocan. Najím se a jdu si lehnout, ráno se probudím, ale nejsem nějak šťasnej, strašně se mi po ní stejská. Jdu dolů a tam jsou dárky, Frankie už sedí u stromečku a koumá jaký jsou jeho. Frankie, jdi od toho stromečku, počkej na rodiče, zavolám na něj. Ach jo, řeken Frankie a jde si sednout na sedačku. Zapne si televizi, ale jeho oči pořád směřují na stromeček.
Mony
Mony, večeře, volá na mě mamka. Jdu dolu a tam je na stole řízek s bramborovým salátem. Sednu si ke stolu a všichni začneme jíst. Když dovečeříme, tak jdeme ke stromečku. Rozbalujeme dárky, dostanu nějakou kosmetiku, šperky a všechno možný. Jo a tričko na kterým je Joe, jen on.To mi udělalo největší radost. Děkuju mami, vážně moc. To aby jsi ho měla furt u těla, víš? Vážně, je moc pěkný. Hned si ho jdu obléknout. Je, Joe je tam upe sladkej. Když dorozbalíme dárky, tak se jdu kouknout na internet. Jé, píše mi Sendy, jak je? Veselý vánoce ašťastnej novej rok s Joem, tvá Sendy. Jé to je hezký, děkuju. Tentokrát tam Sendy neni atak jí popřeju a jdu si lehnout.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bell Bell | Web | 26. listopadu 2011 v 19:15 | Reagovat

Ahoj:) Přidáš mi prosím ozdobu v Datart soutěži? Stačí kliknout na modrou ikonku "Darujte ozdobu tomuto přání". Byla bych ti moc vděčná a pokud bych ti to mohla jakkoliv oplatit je to předem splněné, stačí napsat;)

ODKAZ:
http://vanocni.datart.cz/marketa-hanusova-si-preje-smartphone-nokia/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama