Silvestr v Čechách- 3.díl

26. listopadu 2011 v 18:07 | Mony |  Silvestr v Čechách
3.díl- Co to bylo za kluka? Nějakej novej oběv? No je skvělej, krásnej. A jak se jmenuje? Kevin. Jé to je hezký jméno. Jo
já vím a příjmení má ještě hezčí Kevin Jonas. Holky vyvalí oči. Cože? Co tady dělá? Oni tu kluci dneska zpívají. Wow to je paráda. Vyjde na pódium nějaký moderátor a začne řvát. Tak lidi, jak je? Super začne řvát celý sál. A víte kdo tu dneska bude? Všichni sborově JO! Tak je tu hezky přivítejte! Jsou tu Jonas Brothers! Všichni začnou pištět a kluci vlítnou na podium. Nick nahodí roztomilý úsměv a Joe jeho sladkej pohled. Dav ječel a já se snažila prodrat do předu. Konečně jsem se tam prodrala a kluci s ena mě usmály. Ach podlomili se mi kolena. Zpívali SOS, Hold on, Hello beautiful, Burnin up a mojí nejoblíbenější When you look me in the eyes. Tu prostě miluju. Kevin se na mě krásně usmál a já neodolala a zrudla. Ach on je tak krásnej. Vyměňovali jsme si pohledy, až mě vyrušila kámoška. Ale copak, copak, tady se někdo zamiloval! Ne, ne! Zdá se v pohodě ale jen jako kamarád. Kámoška na mě udělá ksicht alá no jasně. Ne vážně, je suprovej kámoš! Zase na Keva usměju. Joe se na něj podívá a pak koukne na mě a hned se zasměje. Směje se tak že zapomene text. Kevin se na něj zadívá a udělá obličej jako co děláš? Když kluci dospívají mají autogramiádu. Řeknus i že si taky dojdu pro podpis, tak tam jdu a procpu se kluci na mě mrknou a já jim podám ruku a oni se začnou podepisovat. Poděkuju, usměju se a jdu k baru za kámoškama. Tak co Kevin? Začnou pištět. Nic, co by bylo, zůstávám chládná. Otočí se a začnou se bavit jak byli kluci úžasní. Objednám si pár koktejlů a pak se mi trochu zamotá hlava a dál už nic nevím.
Nick
Ach jo, autogramiáda už konečně zkončila tak se půjdu projít na čerstvej vzduch. Když spatřím tu holku, co se prodírala k nám aby nás slyšela. Škoda, že pořád koukala na Kevina. Ale co to, ona padá, rychle tam utíkám a chytím jí. Vezmu jí do náruče a vezmu jí na čerstvej vzduch. Je tak krásně roztomilá. Na jednou se probere a obejme mě kolem krku. Ach jo, to je bomba, já věděl že v čechách nebude taká nuda. Taky jí obejmu a ona mi pak začne básnit. Ach já jsem se do tebe asi zamilovala, jsi ten nejúžasnější kluk kterého jsem kdy viděla. Miluju tě,….
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama