Silvestr v Čechách- 18.díl

26. listopadu 2011 v 18:25 | Mony |  Silvestr v Čechách
18.díl- Klep klep, jdu otevřít. Jsou to kluci. Pojťe dál, potřebujeme se vám s něčím svěřit. Jájo řekneš to? No dobře! Sedněte si kluci. Kluci si sednou a Jája spustí: Kluci potřebujeme vám říct jednu takovou důležitou věc, chytne mě za ruku a pokračuje: Já a Mny vás moc milujeme, ale jinak než si myslíte! Víě Joe, já jsem se zamilovala do Keva, ani nevím jak a Mony do tebe, taky neví jak. Nevíme jak to pochopíte, dodám a kouknu na Mony. Sklopíme hlavu dolů a pořád se držíme za ruce. Joe se ujme slova: Mony já jsem se do tebe taky zamiloval, ale nevěděl jsem jak vám to říct! Zvednu hlavu a usmějus e na něj. Vrhnu se mu kolem krku a kouknu na Keva, promiň Keve.To je dobrý, nám už to stejnak neklapalo! S Jájou nám to klapalo víc! Vážně? To jsem nečekala, že to bude takhle! Řekne Jája. Usmějeme se a já s Joem odejdeme ruku v ruce. Necháme tam Jáju s Kevem samotný. Jdeme se projít, protože máme ještě půl hodinky. Procházíme se po tmavém New Yorku ruku v ruce, ale pak se musíme vrátit. Joe se mnou zůstane v hale. Učitelka tam pak přijde, zrovna když se s Joem íbáme. Ehm, snad vás neruším. Je paní učitelko, promiňte! To je dobrý, vím že jste se dlouho neviděli. Tak jdeme na večeři a po večeři si půjdeme zahrát pinčes co vy na to? Jo to je super! Budete hrát ve dvojicích tak si je utvořte po večeři jo? Počkej tu Joe! Paní učitelko, vadilo by kdyby Joe hrál se mnou? Ne nevadilo! Děkuju moc! Jdeš na večeři? Jo jasně, že jdu. Chytne mě za ruku ajdeme. Po večeři se ho zeptám: Máš rád pinčes? Jo párkrát sem ho hrál a je to zábava! A budeš se mnou ve dvojici? No jasně rád! A nebude to vaší učitelce vadit? Ne nebude, už je to domluvený! Po pinčesu, už si máme jít lehnout. Jdu do svýho pokoje tam se převlíknu, chtěla jsem jít za Joem, tak jsem šla. Zaťukám a otevře mi Kevin. Ahojky, můžu jít za Joem? Jo jasně pojď! Ahoj, lásko! Políbím ho. Ahoj, neměla si jít spát? Hm měla, ale nějak nemůžu usnout. Sama! Aha, tak to jo! Pojď si lehnout ke mně! Je tak to nemůžu odmítnout!
Jája
Po pinčesu si máme jít lehnout, ale Mony se nechce a tak jde za Joem. Sotva odejde, zaťuká učitelka. Hlky už ležíte? Ano paní učitelko. Nevíme co dělat a tak vycpeme Mony postel dekama. Ivet otevře: Potřebujete něco paní učitelko? Jdu vás jen zontrolovat! Aha, my už skoro spíme! Až na Mony dodám! Ta už je uplně tuhá, ten dnešek jí nějak zmohl. Jo dobře tak já jí nebudu rušit! Dobrou holky! Zavře. Ufff, to bylo o fous! Ale vyšlo to! To je štěstí! Tak tomuhle Mony neuvěří. Co mi pro ní neuděláme. Ona si jde spát k Joeovi a my jí tu mám krejt! No co už to nebudeme řešit, jdeme spát. Jo dobrou Ivet. Usnu a zdá se mi o Kevovi. Ráno se vzbudím a je 5 minut do budíčku. To snad ne, Mony tu ještě není. Ona je ještě u Joa. Musím jít pro ní. Nebo na to Úpa přijde. Opatrně vyjdu z pokoje a jdu za klukama. Otevře mi Kev: Ahoj Jájo, co tu chceš tak ráno? No mi máme za chvilku budíček a Mony se ještě nevrátila ta jdu pro ní aby neměla problém! Jo jasně já jí jdu zbudit. Mony, vstávej! Slyším a pak už jen slyším: Ještě spi, zlato, já přijdu odpoledne už musím. Jen to mlaskne a Mony vyjde. Moc ti děkuju Jájo. Jo jasně už nemáme moc času, rychle pojď, než přijde. Utíkáme do pokoje a jak zabouchneme dveře tak někdo zaklepe. Jsme celý udýchaný, ale otevřít musíme. Otevřu a stojí tam učitelka. Jak koukám tak už jste vzhůru, převlíknout a v 8 na snídani. Ano, už se jdeme převlíct. Zabouchneme dveře a já kouknu na Mony. Jájo vážně ti děkuju, měla bych průšvih kdyby si pro mě nepřišla. No to si měla málem i večer. Co? Jak to? No ona byla na kontrole a ty si už byla u Joa. Tak jsme vycpali tvojí postel polštářema a řekli že spíš a on ato sežrala i s navijákem! Ježiš vy jste zlatý! No to si myslím a stála ta námaha aspoň za to? Jo ta noc byla krásná! Pořád jsem cítila jeho ruce u mě a jeho tělo, bylo to krásný. On tak krásně voní. Takhle krásně jsem se ještě nevyspala! No tak aspoň, že tak! Ježiš Ivetka ještě spí. Ivet vstávej, za chvilku máme jít na snídani! Nic nebudí se. Ivet je tu Nick a chce s tebou mluvit! Co kde? Vylítne a kouká kolem. Nikde, válíme se po zemi. No to je vtipný! Proč mě budíte? Protože máme za chvilku jít na snídani! Co že? A bude tam Nick? Jo asi jo! Ježiš, to se musím jít rychle namalovat. Hm, to jo, aby se tě nelekl! Myslíš, že se Nickovi nebudeš líbit, nenamalovaná? Nevím! Ježiš, neřeš to! Hoď na sebe něco a jdeme! Tak jo no! Vyjdeme z pokoje a utíkáme na snídani. Po chvilce přijdou Jonásci .
Mony
Když si všimnu, že přišli Jonásci, tak se jen usmívám. Kluci si pak sednou a já se na ně koukám. Musím se smát, dělají na nás takový ksichtíky. Hlavně Joe na mě. Musím se tlemit. Mony, přestaň! Npomene mě učitelka. Promiňte. Přestanu se na ně koukat, ale dlouho to nevydržím. Zase se podívám. Kluci se normálně baví a usmívají. Jsou tak roztomilý. Joe si pak všimne, že se na ně zase koukám a začne na mě dělat zase blbiny. Nemůžu se přestat smát a pak ke mně přijde učitelka. Monika, když se neumíš u jídla chovat tak běž pryč, my se na tebe nehodláme koukat, děláš nám ostudu. Naštvaně se odsunu od stolu a jdu do haly. Vražedně kouknu na Joa a pak s usměju.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama