Silvestr v Čechách- 10.díl

26. listopadu 2011 v 18:19 | Mony |  Silvestr v Čechách
10.díl- Joe
Ahoj Jájo, prosím tě kde jste? Nikde vás nemůžeme najít. Jája naštaně řekne: Co je ti do toho, kde jsme? Jsme na cestě domů, když nás nechcete vidět! Hezky si odpočívejte když chcete mít klid! Užijte si ty zbylí čtyři dny! A podotkla na slovo Bez nás!
Zavěsila. Já jsem necháal. Byl jsem v šoku, nic jsem nevnímal a přemýšlel jsem o tom co mi Jája řekla. O čem to mluvila? Joe, Joe? Volá na mě Nick a mává mi před obličejem. Vzpamatuju se a zetám se co je? Tak co, kde jsou holky? Na cestě domů, řekl jsem zklesle. No tak jdeme za nima ne? No jasně, pookřál jsem, protože to Jáje vysvětlím. Kevin se na mě podívá a zetá se: Brácha, co je s tebou? Seš nějakej skleslej! Jak kdyby tě někdo přejel parním válcem. Co se stalo, co ti Jája řekla? Kouknu na Keva a řeknu mu: že nás už nechce vidět a že si máme ty čtyři dny užít BEZ NICH! Co? Kouká na mě Kevin. No moc na mě nekoukej, takhle mi to řekla! Co s estalo? Udělali jmse něco špatně? Nevím taky mi to vrtá hlavou. Nick taky jen zírá. Počkej to říkala i Ivetka? Zeptá se nakonec. Jo všichni! Zařvu a zesmutním. Chce se mi brečet, ale nějak nechci před klukama. Dojdeme k Jáji domu a Kevin zazvoní. Dobrý den řekneme když vyleze zase ten Jáji taťka. Tentokrát s ena nás ale neusmívá, ale mračí. Jsou už holky doma? Jo, ale nechtějí vás vidět! Zabouchne okno. S rukama se na sebe podíváme a všem třem nám klesnou oči k špičkám tenisek. Kevi najednou zvedne hlavu. Kluci, mám to! Zazpíváme Hello beautiful. A jako proč? Nedochází nám s Nickem. Jé vy jste mi ale zaostalý! No holkám zazpíváme teď a tady Hello Beautiful! Jo no to je super nápad, vykřiknu a kouknu na Nicka. Nick se usměje a přikývne. Začneme zpívat: Hello Beautiful, in Czechland,….. zpíváme a zpíváme a najednou s rozhrne záclona a někdo otevře okno. Jsou to holky. A strašně se mračej. Na chvilku stichnem a oni začnou řvát. Co si jako myslíte? Že nás budete rušit? Teď chceme my odpočívat! Zaječela Mony. Takovou jí neznám. Byla děsně naštvaná a ne jenom Mony, ale i Jája s Ivetkou! Co se jim stalo? Kevin se na mě podívá a pak pohlédne na Mony. Mony chci ti něco říct: When you look me in the eyes and tell me….. Přidal jsem se ke Kevovi a pak i Nick. Zpívali jsme a já na holkách poznal, že začínají měknout. Ivetce ukápla slzička ana Mony aJáje už bylo taky vidět jak zadržují pláč. Nakonec se taky rozbrečeli a zavřeli okno. S klukama jsme se na sebe podívali a řekli: Hm, asi to můžeme vzdát, je to marný. Otočíme se a jdeme zpět k hotelu, když najednou uslyším:
I need to find you,I gotta find you,You're the missing piece I need,The song inside of me,I need to find you,I gotta find you. Otočím se a tam jsou holky a pomalu jdou k nám. Usmějeme se s klukama na sebe a rozeběhli jsme se k nim. Holky se taky rozeběhli a pak jsme se na sebe vrhli. Já na Jáju, Ivetka na Nicka a Kevin na Mony. Objímali jsme se a omlouvali a pak začala celá ulice tleskat a vřeštit a všechno možný. Nechápavě jsme se rozhlídli a všichni sousedé byli v oknech a koukali ven. Byl mínus, ale oni pořád koukali. Měli čepice, rukvice, bundy a koukali jak na televizi, která je nainstalovaná venku. Někdo tam i brečel. Potom jsem zahlídl jednoho kluka, ten seděl v okně a měl v ruce pitlík s brambůrky. Jája na mě koukla jak na něj írám a zasmála se. To je Petr, z toho si nic nedělej. Ten furt jenom jí a kouká na televizi. Proto je tak tlustej, pošeptala mi do ucha a já se rozesmál. Podívala se na mě a sklopila hlavu. Promiň Joe, že jsme takhle zkazil jeden den, jen díky naší tvrdohlavosti. Nic si z toho nedělej, jen jsme se báli, co se stalo. Jája se na mě podívala rozbrečela se. Já nechci abyste odjeli! Ubrečeně řekla. To já taky ne, Jájí, ale my musíme. Ona se na mě podívala těma sladkýma očima a obejmula mě. Nemohl jsem tomu zabránit, ale ukápla mi slza. Hned jsem si jí utřel a dělal jako že nic. Chytl jsem Jáju za bradu a přitáhl si jí jemně k sobě. Jemně a krátce jsem jí políbil, abych jí neviděsil. Jen takovou letmou pusu jsem jí dal a hned se odtáhl. Ona se na mě usmála, chytla mi hlavu a přitáhla si mě. Dlouze mě políbila. Musím říct, že to bylo krásný. Mony se na mě podívala a zvedla palec. Usmál jsem se a pak řekl Jáje, jestli se nechce jít někam projít. Kývla a tak jsme šli, bohužel ocásek šel s námi. Copak tu nemůže být člověk sám? Asi ne no. Já bych jí nic neudělal. Tak proč nás furt sledujou? Kouknul jsem se na Nicka a ukázal mu, že nestojím o jeho a Kevinovo přítomnost. Nick přikývnul a odtáhl Kevina pryč. Kouknul jsem se na Jáju a prohlásil, konečně sami! Jája se usmála a já jí chytil za ruku. Jájo? Proč jste se na nás vlastně naštvali? Co jsme vám udělali? No víš, recepční nám ráno řekla, že páni Jonasové, chtěji mít klid a tak na nás poslala ochranku a vyhodili nás ven. A ti ochránci řekli: Už s nikdy nevracejte, páni nechtěj být rušeni! Co? No tak to snad ne? My jsme nebyly vůbec v hotelu, byli jsme u tebe doma! A tvůj taťka nás tam asi tak půl hoďky zdržel nějakými otázkami a pak nám řekl, že jste šli za náma! Co? A jaktože nám nic neřekl? No tak to si s nim vyřídím, hned jak se vrátím domů! Usmál jsem se a prohlásil: Teď na to nemysli! Konečně jsme sami! A máme už jen 3 a půl dne! Tak si to užijeme ne?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama