Kdo hledá, možná najde- 3.díl

26. listopadu 2011 v 21:12 | Mony |  Kdo hledá, možná najde
Monika
Den po koncertu ve škole jsem koukala na videa z včerejší autogramiády. Miro tu byl tak sladkej. Když najednou kolem mě šel Tom a divně se na mě díval. Vždy se se mnou baví a mojí posedlost Mirem nějak neřeší, tak proč teď? Kouknu na něj a on zavrtí hlavou. "co je ti?" "Mě? Co by mi bylo? Slečno Šmajdová?" "Co to meleš?" "Sakra přestaň si hrát na to, že jsi ho nikdy neviděla!" "No viděla, včera na autogramiádě." "No jasný, poprvý v životě, viť?" "Jo, poprvý, sakra co ti je zase?" "sakra, proč by tě jinak pozdravoval, kdyby jste se neznali?" "co to kecáš? Hráblo ti? Nedělej si ze mě srandu, víš že mám Mira vážně ráda a chci se s ním seznámit, takže mi moc nepomáhá, když mi tu kecáš nějaký nesmysly, jako že mě pozdravoval. Jsi trapnej!" uteču na záchod a nechám ho tam být. Co to mělo znamenat? Je nějakej divnej. Proč mi to dělá? Proč mě ničí? Ví, že jsem nešťastná, že ho neznám a on si ze mě dělá takový blbý vtipy. Zklamal mě, myslela jsem, že to je kámoš, ale není! Vrátím se celá červená, jak jsem brečela a sednu si do lavice, ani se na něj neohlídnu.
Tomáš
Dobře to jsem zvoral. Neměl jsem na ní tak vyjet. Ale proč jí teda pozdravoval, když se nikdy neviděli? Je to divný, nechápu to. O přestávce se jí musím omluvit. Jsem vážně blbec! Takhle si to u ní pohnojit. Zazvoní a tak jdu za ní. "Mončo promiň." "Co je?" "Chci se ti omluvit, nemyslel jsem to tak." "nech mě, myslela jsem, že jsi kamarád, ale ty mě takhle zklameš. Nech mě." Skvělý teď si o ní můžu nechat jen zdát. Sakra.
Miro
Dny ubíhají a já se jí snažím všude najít. Hledal jsem všude na internetu. Ale je to těžké, když vím jen její jméno. A ještě dnes finále, vím, že to nevyhraju, protože Maťo je lepší zpěvák i když na něj křičí všichni fuj. To nechápu. Snažím se na podiu smát, ale je to těžké, ale za každou cenu nesmím dát najevo, že jsem smutný. Ježiš, to by bylo zase něco pro bulvár. Po všech písničkách máme chvíli pauzu a čekáme, jak vše dopadne. Konečně to tu je a my jdeme zjistit, kdo vyhrál. Leoš ještě řekne, co dostane každý z nás pokud vyhraje. Já když vyhraju, dostanu k penězům ještě kytaru. Ta je úžasná. A Maťo setkání s Tomem Jonesem. Přišla notářka a Leoš s Adélou otevřeli obálku a šli k nám. Po dlouhé chvíli napětí jsme se dozvěděli, že vyhrál Maťo. Já to věděl. A pak přišli se šekem a dárky. Já tu kytaru taky dostal, i když jsem nevyhrál. Bylo to úžasný. Byla překrásná, měl jsem strašnou radost. Potom jsem šel do zákulisí za ostatními a Maťo ještě zazpíval poslední písničku a mě všichni gratulovali. Potom jsme šli všichni na podium gratulovali Maťovi a tam se také řeklo, že budeme mít 16. Ledna veliký koncert. Ale v Praze, to je od Teplic trochu daleko.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama