Cirkus- 9.díl

26. listopadu 2011 v 19:52 | Mony |  Cirkus
9.díl- Nick mě chytí kolem ramen a film v zápětí začne. ten fil se mi moc líbí. Když to skončí, venku to jen zableskne. Ach jo, řekne Nick. Co? Že už je to tu zase, nikdy nemůžeme být sami! Ale Nický mě to neva, klidně si tě vezmu na jeviště, abych s tebou mohla být! Tobě to vážně nevadí? Ne! Jsem s tím smířená! Ach jsi jedna z mála, která to chápe! Nick mě jde doprovodit. Tak ahoj Nicku, řeknu, políbím ho a chci jít k sobě domu jenže se to nepovede. Už jste tu? Ahoj,jsem Mary, Jeny máma. Dobrý den, já jsem Nick Jonas. Oh ano z tý skupiny! Mami!!! okřiknu jí. Nech mě, chci vědět jestli se má dcera neschází, já nevím s kým. Ale koukám, že en! Sklopím hlavu a nechápu. Vždyť mi to vše zkazí. Víš, chtěli jsme jít s Nickem ke mně. Tak kdyžtak zítra, řeknua táhnu Nicka ke mně. Nick na mě jen kouká. Kam to jdeme? Pryč od ní. zavedu Nicka ke mně. Nicku promiň. Nevím, co jí to popadlo. Já jí chápu, já mít tak pěknou dceru, tak se taky bojím s kým, kam jde. Hezkou? Nepřeháněj! Ne, nepřeháním, to je realita! Jenny, víš, moji bratři by tě rádi poznali, jsou děsně otravní. Nešla by jsi zítra k nám? Rád bych tě představil! Jasně půjdu velice ráda. Ale nevím, kde bydlíte. Neboj, já si pro tebe dojdu! Tak jo. Ale teď už musím, tak ahoj. Ahoj a ještě jednou promiň za mou má.... MUCK, pššššt, neomlouvej se za ní. Pa, miluju tě! Já tebe taky. řekneme si naposledy a Nick odejde. Ach jo, asi jsem se zamilovala, jenže já nemám dovoleno zamilovat se. Vždyť za pár dní zase odjede! Jenže on je takovej jinej. Je strašně milej a taky sladkej. Není jako kluci, který jsem do teď znala.
Nick
Bavím s e skluky a najednou mi začne brnět kapsa. Co to? Ach telefon. prosím. Ahoj Nicku. Je je to Jenny. Jenže mi chce říct, že dnes nemůžu. Chápu to i když jsem i trošku sklamaný. Položím to a smutně pokračuju rozhovor se s vými bratry. Kdo to byl? podívá se na mě Joe. jenny. Vážně? a co chtěla? Že dneska nemůže, má vystoupení. No a? Takže nemůže do toho kina. Sakra Nicku, ty si myslíš, že cirkusové vystoupení trvá jak dlouho? Já nevím hodinu? No a pak se dá stihnout i kino. Kam tím míříš Joe? Sakra, prostě za ní pujdeš a až jí skončí vystoupení, tak půjdete do kina! Joe to je skvělý, díky brácho. No já vím, ale za takovej nápad si něco zasloužím. A co? Přijdeš nám jí zítra ukázat. No dobře, ale teď už jdu. Jsně jdi, držím palce. Utíkám pryč. Páni, dneska Joe zapálil! Jako by vzal mozek Kevovi. Nějak mi nejde do hlavy, že Joe myslel! No co, teď mi to je ejdno, utíkám za Jenny. Doběhnu tam a ona se tam krásně kroutí. Když se uklání, spatří mě a jde pryč. Trošku jsems e lekl, že mě třeba nechce vidět, ale po chvilce za mnou přiběhla. Nejdřív se divila, ale pak jsme šli do kina. Po kině nás zase někdo vyfotil, už jsem to nevydržel a vybuchnul. Už zase? Jenny chvíli nechápala, ale pak řekla, že to chápe. Jsem rád, že je taková. I kvůli tomuhle jí miluju. Jdu jí doprovodit a když se loučíme přijde tam její mamka azačne mě zpovídat. Nevadí mi to, protože vím, že moje mamka je to stejný! Jenny to ale zřejmě vadí. Vezme mě za rukua někam vleče. Dovleče mě k sobě a tam se začne omlouvat za její mamkou. řeknu jí, že mi to neva a tak. Pak si vzpomenu, že jí Joe chtěl vidět. Zeptám s ejestli by zítra neša k nám. Souhlasí, to jsem rád. Už ale musím, řeknu. Ještě jednou se začne omlouvat za mamku, ale nedořekne to, protože jí políbím. Pa, zítra, řeknu a jdu celý šťastný domů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 MileyRayCyrussss [Daníísek*] MileyRayCyrussss [Daníísek*] | E-mail | Web | 26. listopadu 2011 v 20:01 | Reagovat

děkuju..:) máš jí tam..:)

2 laurdes laurdes | E-mail | Web | 26. listopadu 2011 v 20:11 | Reagovat

Nabízím ti pomoc při shánění ozdob na tvůj stromeček/nebo v jiné soutěži. Až 100 ozdob téměř za nic. Mrkni na poslední článek na mém webu. Měj se :) ... a pokud nesbíráš, prosím, přesto mi dej hlas-odkaz,poslední článek :)

3 ♥LiLi Píše♥ ♥LiLi Píše♥ | Web | 26. listopadu 2011 v 20:11 | Reagovat

Ahoj dáš mi prosím ozbobu?Klidně oplatím jen stačí poslat odkaz.Prosím napiš mi kolikáta ozdoba to byla?
http://vanocni.datart.cz/eleni-karchnakova-si-preje-tablet-samsung

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama