Cirkus- 3.díl

26. listopadu 2011 v 19:44 | Mony |  Cirkus
Otočím se na Nicka a ten se nejistě a zárovn smutně zeptá: Uvidím tě ještě někdy? Nicku, ráda tě zase uvidím, tady máš mé číslo a kdykoliv zavolej, budu se těšit, ale ted už musím. Dám Nickovi své číslo a běžím do stanu. Představení akorát končí a tak se ukloním a jdu za Ashley.
Nick
Rozhodli jsme se s bráchy, že půjdeme zase jednou do cirkusu, tak jsme šli. Byla to zábava, ale pak tam přišla taková usměvavá dívka a omylem upadla. Všichni se jí začli smát a tak utekla ven. Šel jsem tedy za ní. Položil jsem jí ruku na rameno a ona řekla: jdi pryč Ashley. Aha, řeknu, že nejsem Ashley, představím se a chvilku si povídáme, jenže vše krásné jednou končí. Musím už jít, řekla a odcházela, jenže já se jí ještě zeptal jestli jí ještě uvidím a ona mi dala svůj telefon. Pak odběhla. vrátil jsem se zpět za kluky a ty se na mě jen smáli. Co je? Nic, řeknou a zasmějou se. Pokecali jste si? zeptá se mě venku Joe. Joe, nech mě! Tak promiň, jsem jen zvědavej. A jak se jmenuje? zeptá se pro změnu Kev. Keve, nech ho, řekne Joe. Jmenuje se Jenny. Hm, pěkný jméno, uzná Kev. Tak, ale teď už pojď, musíme domu, jo jasně.
Jenny
Kde jsi byla tak dlouho? ptá s eAshley. venku. odpovím. Sama? Nee. Co? A s kým? S Nickem. S kým? Nickem, neslyšela jsi? Ale, kdo to je? Jen se na ní usměju. No neříkej, že to je ten kluk, jak si na něj... Jo je to on. Víš, kdo on vlastně je? Ne, kdo? On je ten z tý skupiny Jonas Brothers! A, jo, já věděla, že ho znám! A jakej je? Jen se usměju a odcházím pryč. Počkej, chci vědět detaily! volá Ashley, ale já se nezastavuju. Doběhnu do své maringotky a tam se svalím na postel. Přijde tam maka a položí mi ruku na rameno. Jenny, nedělej si z toho nic i mistr tesař se někdy utne. Zvednu hlavu a směju s ena ní jako sluníčko. Co je? kouká na mě mamka nevěřícně. Já myslela, že tu brečíš a ty se tu zatím směješ? tebe netrápí ten pád? Ne, už ne! A kam jsi odběhla? Ven, musela jsem se uklidnit. Ale proč jsi tam byla tak dlouho, sama, měla jsi přijít za námi, víš že u nás vždy dostaneš podporu! Jo vím, ale venku mi bylo líp. Vážně? Jenny, byla jsi tam sama nebo s někým? heh, jen se usměju. Jenny, s kým jsi tam byla? To je tajný! No dobře! Nebudu tě nutit, ale pokud mi to budeš chtít říct, tak jsem tu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama